RSS

Zaloguj się

Nefariel   [Fandemoty]   [Ulubione]   [Komentarze]   [PM]

Użytkownik

Informacje

Wiek:

28

Miejscowość:

Warszawa

Ostatnio widziany/a:

3113 dni temu

Opis:

Lubię marcepan.
Lubię też yaoi. Głównie z Naruto, ew. z Kurosza albo Hetalii.
Nienawidzę nudnych, sztampowych paringów w rodzaju NaruSasu, SebaCiel czy Drarry.
Reklama:
psychoi.blogspot.com

Statystyki

Dodanych demotywatorów:

38

Na głównej:

10 (26%)

W poczekalni:

0

Komentarzy:

877

Głosów na demotywatory [+/-]:

1061/252

Głosów na komentarze [+/-]:

1305/925

       

A ludzie narzekają A ludzie narzekają

Dodano: 2012-04-15 17:44    przez: Nefariel     Skomentuj: (58)

+ - Nie rozumiem Ocena: 97 (162) Niezrozumiałe: 1        

A ludzie narzekają - Że to yaoistki wymyślają głupie pairingi

0000-00-00Na początku zaznaczę, że demot ten jest robiony z dystansem. Ma na celu ukazanie zjawiska, a nie użalenie się nad smutnym losem yaoistek. Zaznaczam, że sama lubię hety, także crackowe (w rodzaju Konan x Sasori albo Tayuya x Hidan).
Nierzadko słyszy się jęki haterów yaoi, jacy to oni są biedni i nieszczęśliwi - przecież chcieli sobie wyguglać zdrowe, normalne arty z bohaterami, a tu im jakieś niecne pedalstwo nagle wyskakuje! Stawiają się na pozycji ofiar, chociaż z drugiego punktu widzenia...
...sprawa wyglada dokładnie tak samo.
Tak. Yaoistkom (i nie tylko yaoistkom) naprawdę przeszkadza parowanie bohaterów z tępymi plastikami. Albo bohaterek z głupimi mężczyznoidami/mackami/gwałcącymi dwunastolatkami. Tylko czy kiedykolwiek słyszeliście, żeby ktokolwiek wyrażał święte oburzenie takimi praktykami (może poza rzadkimi przypadkami oburzenia naprawdę ekstremalnym szitem w rodzaju ItaSaku)? Bo ja nie bardzo. Dodam, że spora część biszów naprawdę przejawiała więcej zainteresowania płcią własną, niż przeciwną (głównie dlatego w democie wylądował Madara, który przez ostatnie kilka chapów mentalnie fapał się do zajebistości Pierwszego), więc to raczej yaoistki mają prawo być oburzone. A zwykle nie są.
Na koniec pytanie do nieyaoistek - serio, dziewczyny, z dwojga złego wolałybyście widzieć swojego bisza z fajnym, inteligentnym facetem, czy z tępym kobietoidem w rodzaju Sakury?

Buziaczki dla haterów! :***

Myślałam, że nie ma nic gorszego niż PainSaku Myślałam, że nie ma nic gorszego niż PainSaku

Dodano: 2011-06-03 19:43    przez: Nefariel     Skomentuj: (8)

+ - Nie rozumiem Ocena: 75 (149) Niezrozumiałe: 2        

Myślałam, że nie ma nic gorszego niż PainSaku - Ale, jak widzę, myliłam się

0000-00-00Wybaczcie mi. Zobaczyłam ten obrazek i nie mogę wyjść z szoku.
Chciałabym napisać coś inteligentnego na temat tego, dlaczego ten paring jest tak zły (o tym, jak bardzo szanuję Konan jako postać i o tym, jak bardzo nienawidzę Sasuke, a także o tym, że nigdy w życiu się nie widzieli i że nie pasują do siebie pod względem osobowości), ale brak mi słów. AMEN.

Podobieństwo Podobieństwo

Dodano: 2011-09-20 17:10    przez: Nefariel     Skomentuj: (45)

+ - Nie rozumiem Ocena: 182 (200) Niezrozumiałe: 2        

Podobieństwo - To pojęcie bardzo, BARDZO względne

0000-00-00Znajomy polecił mi anime o mieszkańcach Hiroszimy, którzy przeżyli atak. Postanowiłam więc poczytać o tym tytule... I przy okazji dowiedziałam się, że komuś niezwykle przypomina ono serię o chłopcu i demonie, których głównym zadaniem jest ładne wyglądanie, serię o dziewczynkach, które jedzą ciastka zamiast śpiewać oraz wiele, wiele innych. Nie, żebym miała coś przeciwko takim anime, ale zestawienie jest wręcz groteskowe.

Proszę, powiedzcie wszystkim Proszę, powiedzcie wszystkim

Dodano: 2012-02-01 18:55    przez: Nefariel     Skomentuj: (22)

+ - Nie rozumiem Ocena: 47 (133) Niezrozumiałe: 0        

Proszę, powiedzcie wszystkim - Że ACTA wcale nas nie zablokowało i żeby zaczęli wrzucać demoty

Źródło: zerochan.net

0000-00-00Może art trochę niedopasowany, ale chciałam dać coś spoza Naruto - tak dla odpoczynku.

Otóż ostatnimi czasy na FD mamy straszliwy spadek aktywności, spowodowany najprawdopodobniej niedawnym strajkiem przeciwko ACTA. A ja osobiście NAPRAWDĘ zetknęłam się z ludźmi, którzy myśleli, że strona została zablokowana, albo że ta kamerka z boku naprawdę nas śledzi. (Nawiasem mówiąc, ich demoty pewnie nie byłyby najwyższych lotów, ale z drugiej strony - każdemu idiocie czasem trafi się jakaś błyskotliwa myśl, prawda?)
Poza tym mogą być też tacy, którzy nie wchodzą na FD myśląc, że strajk nadal twa i po co.

Fandemot ma na celu bardziej skomentowanie obecnej sytuacji, niż faktyczne zachęcenie do niesienia dobrej nowiny.

Buziaczki dla... A nie, wróć, Pokemony nie mają haterów.

Love is love Love is love

Dodano: 2012-02-13 18:19    przez: Nefariel     Skomentuj: (0)

+ - Nie rozumiem Ocena: 0 (0) Niezrozumiałe: 0        

Love is love - Prawda, o której zapomina coraz więcej... yaoistek.

0000-00-00...oraz yuristek. A także dziwnych dziewczyn, które uprawiają seks przez internet z innymi dziewczynami podającymi się za facetów i które nienawidzą kobiet niczym Magdalena Żuraw. Aczkolwiek yaoistek jest najwięcej i najbardziej rzucają się one w oczy
Demot dotyczy dziewczyn reagujących na widok heteroseksualnej pary sławetnym "fuj, hetero!", zarówno jeśli chodzi o pary realne, jak i mangowe. Ja rozumiem, że liżąca się w miejscu publicznym parka może budzić obrzydzenie (bez względu na orientację), a pewne postaci po prostu nie nadają się na heteroseksualistów (np. Itachi czy chociażby - moim zdaniem i wbrew zdaniu autora - Orihime), ale IMO niechęć do heteroseksualizmu jest równie chora i debilna, co homofobia.
Sama kiedyś przeżyłam mały szok, kiedy zaproponowałam znajomej wysłanie napisanego przez siebie opowiadania o parze męsko-damskiej (z zastrzeżeniem, że dotyczy tylko strefy uczuciowej i nie ma w nim nawet pocałunków), a ona powiedziała, że go nie przeczyta, bo za bardzo się BRZYDZI. Ludzie, błagam.
Jeśli był już demot o podobnym zjawisku, dajcie znać, to usunę.

Buziaczki dla haterów Naruto i yaoi! :* I dla moich osobistych! :***

Jeśli nie możesz znaleźć tego, na czym ci zależy Jeśli nie możesz znaleźć tego, na czym ci zależy

Dodano: 2012-01-16 16:14    przez: Nefariel     Skomentuj: (30)

+ - Nie rozumiem Ocena: 130 (183) Niezrozumiałe: 3        

Jeśli nie możesz znaleźć tego, na czym ci zależy - Po prostu zrób to sam!

0000-00-00Demot zainspirowany twórczością pewnej artystki o nicku Tayuya1130.

Otóż - ile razy można usłyszeć narzekania, że w internecie jest mało yuri? Sądzę, że również większość fanów mało znanych anime, drugoplanowych postaci i offowych pairingów odczuwa pewnego rodzaju frustrację, kiedy nie może znaleźć fanartów i fanfików na interesujący ich temat. Zaznaczam, że chodzi mi nie tylko o publiczne użalanie się, ale też o wewnętrzne spinanie się, które jest mi nieobce.

I tutaj zaczyna się moja inspiracja twórczością wspomnianej przeze mnie artystki. Otóż z jakiejś przyczyny polubiła (wymyśliła?) ona pairing Tayuya x Hinata - dziewczyny nigdy się nie widziały, ale obie były jednymi z nielicznych ciekawych bohaterek z Naruto, odpowiadały też stereotypowemu podziałowi na stronę bierną i dominującą. I co zrobiła nasza artystka? Usiadła na tyłku i zaczęła płakać, że w internecie nie ma TayuHina? Nope. Zaczęła rysować. Obecnie można znaleźć bardzo dużo artów z tą parą, w większości jej autorstwa. Dodam też, że najprawdopodobniej inni artyści rysujący tę parę nie zaczęliby tego robić, gdyby nie natrafili na jej prace.

Sama miałam nieco podobną sytuację. Spróbujcie wpisać w polskie gogle "Pain x Itachi" i zobaczcie, czyje fanfiki wyskoczą Wam na pierwszej stronie...

Dlatego też nie narzekajcie i nie spinajcie się, że w fandomie nie ma yuri czy co tam uwielbiacie. Ciekawie piszesz? Pisz. Ładnie rysujesz? Rysuj. Uprawiasz sport? Spróbuj pomóc nosić torby na konplejs jakiejś artystce czy autorce, może stworzy dla Ciebie coś fajnego...

Love is love Love is love

Dodano: 2012-02-13 18:30    przez: Nefariel     Skomentuj: (211)

+ - Nie rozumiem Ocena: 130 (207) Niezrozumiałe: 1        

Love is love - Prawda, o której zapomina coraz więcej... yaoistek

0000-00-00Tu był długi elaborat, który zniknął, bo chciałam edytować i dopisać: "W razie jakichkolwiek wątpliwości - para na obrazku to kobieta i facet". Skoro już rozwiewamy wątpliwości - jeśli ktoś mnie nie zna, to dodam, że sama jestem yaoistką, chociaż lubię też hety.

Co do zjawiska - dotyczy ono także yuristek i dziwnych stworków mających ciało kobiet, podających się za mężczyzn, deklarujących nienawiść do rodzaju niewieściego i uprawiających seks wyłącznie między sobą, w 99% przypadków za pomocą naszej klasy. Jednak yaoistki najbardziej rzucają się w oczy, bo jest ich więcej niż yuristek i w przeciwieństwie do dziwnych stworków czasem wychodzą z domu.
Chodzi o panienki reagujące na widok pary heteroseksualistów (mangowej lub realnej) sławetnym stwierdzeniem "o fuj, hetero!". Ja rozumiem, że ludzie liżący się w miejscu bardzo publicznym wyglądają obrzydliwie lub śmiesznie (bez względu na orientację), a pewne postaci z manguś po prostu NIE NADAJĄ SIĘ na heteroseksualistów (np. Itachi czy - w mojej opinii, a wbrew opinii autora - Orihime), ale bez przesady. IMO niechęć do heteroseksualistów jest równie debilna, co niechęć do gejów i lesbijek.
Z moich własnych doświadczeń - kiedyś zaproponowałam znajomej wysłanie napisanego przez siebie opowiadania hetero. Jako iż znajoma była wściekłą yaoistką, zaznaczyłam, że w opowiadaniu nie pojawia się żaden kontakt fizyczny, a już na pewno nie (broń Boże!) seks czy pocałunki. Co usłyszałam? Że koleżanka nie chce, bo za bardzo się BRZYDZI (dodam, że absolutnie nie przeszkadzał jej yaoiec o - UWAGA CHŁOPAKI, DRASTYCZNE TREŚCI - wyrywaniu kolczyków z żołędzi). Ludzie, litości...

Buziaczki dla haterów Naruto! :* I dla moich osobistych. :***

Love is love Love is love

Dodano: 2012-02-13 18:19    przez: Nefariel     Skomentuj: (0)

+ - Nie rozumiem Ocena: 0 (0) Niezrozumiałe: 0        

Love is love - Prawda, o której zapomina coraz więcej... yaoistek.

0000-00-00...oraz yuristek. A także dziwnych dziewczyn, które uprawiają seks przez internet z innymi dziewczynami podającymi się za facetów i które nienawidzą kobiet niczym Magdalena Żuraw. Aczkolwiek yaoistek jest najwięcej i najbardziej rzucają się one w oczy
Demot dotyczy dziewczyn reagujących na widok heteroseksualnej pary sławetnym "fuj, hetero!", zarówno jeśli chodzi o pary realne, jak i mangowe. Ja rozumiem, że liżąca się w miejscu publicznym parka może budzić obrzydzenie (bez względu na orientację), a pewne postaci po prostu nie nadają się na heteroseksualistów (np. Itachi czy chociażby - moim zdaniem i wbrew zdaniu autora - Orihime), ale IMO niechęć do heteroseksualizmu jest równie chora i debilna, co homofobia.
Sama kiedyś przeżyłam mały szok, kiedy zaproponowałam znajomej wysłanie napisanego przez siebie opowiadania o parze męsko-damskiej (z zastrzeżeniem, że dotyczy tylko strefy uczuciowej i nie ma w nim nawet pocałunków), a ona powiedziała, że go nie przeczyta, bo za bardzo się BRZYDZI. Ludzie, błagam.
Jeśli był już demot o podobnym zjawisku, dajcie znać, to usunę.

Buziaczki dla haterów Naruto i yaoi! :* I dla moich osobistych! :***

Naprawdę genialne yaoi Naprawdę genialne yaoi

Dodano: 2012-01-09 15:16    przez: Nefariel     Skomentuj: (211)

+ - Nie rozumiem Ocena: 89 (256) Niezrozumiałe: 1        

Naprawdę genialne yaoi - To takie, które spodoba się nawet heteroseksualnemu mężczyźnie

Źródło: http://gunjou0024.web.fc2.com/

0000-00-00W demotywatorze mowa oczywiście o normalnych heteroseksualistach, którzy na widok gejów odczuwają co najwyżej lekką niechęć - nie o osobnikach cierpiących na homofobię. I nie o małych, miłych freakach, którzy lubią yaoi, by mieć o czym rozmawiać z dziewczynami. ;)

Myślę, że mało który facet nie doceniłby artów Lily albo Gunjou czy fanfików (no dobra, jednego fanfika) Kalevatar. To po prostu wysokiej klasy erotyka i fakt, że przedstawia homoseksualistów po prostu traci znaczenie. To samo dotyczy tych tworów, które zawierają homoerotykę/homoromans jako wątek poboczny.

Mam nadzieję, że dałam odpowiedniego fanarta - nie testowałam go na znajomych heteroseksualistach, ale osobiście uważam go za fantastyczny.

Buziaczki dla haterów, tradycyjnie już. :**
Mam nadzieję, że nikt się nie oburzy, że znów spamuję yaoicami. W końcu to temat jak każdy inny.

Podstrony:

12345

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: