RSS

Zaloguj się

Miskun   [Fandemoty]   [Ulubione]   [Komentarze]   [PM]

Użytkownik

Informacje

Wiek:

16

Miejscowość:

Ostatnio widziany/a:

1 godzin temu

Opis:

Nie chce mi się.

Statystyki

Dodanych demotywatorów:

48

Na głównej:

47 (97%)

W poczekalni:

0

Komentarzy:

@_@' who counts...

Głosów na demotywatory [+/-]:

294/138

Głosów na komentarze [+/-]:

562/109

       

Nowi użytkownicy, Nowi użytkownicy,

Dodano: 2018-01-04 17:56    przez: Miskun     Skomentuj: (366)

+ - Nie rozumiem Ocena: 24 (28) Niezrozumiałe: 0        

Nowi użytkownicy, - jeśli chcecie się zarejestrować kliknijcie w wyjaśnienie

0000-00-00Obecnie rejestracja jest niestety zamknięta. Lecz jeśli chcecie dołączyć do listy użytkowników fandemonium możecie to zrobić! Wystarczy, że napiszcie na mail: skargi.fandemonium@gmail.com a sprzątaczka aka Mero aka nasz moderator umożliwi wam rejestracje. Tylko tyle i aż tyle! Jeśli znudziło Ci się stalkowanie, ciche, czytanie komentarzy to zapraszamy. Przyjmiemy Cię z otwartymi rękoma! Czeka na Ciebie wiele atrakcji.

Oferujemy: dużo rzeczy. Niestety z przyczyn, że jest to dużo rzeczy to nie wymienię :).

Initial d Initial d

Dodano: 2018-01-08 23:18    przez: Miskun     Skomentuj: (328)

+ - Nie rozumiem Ocena: 22 (24) Niezrozumiałe: 0        

Initial d - Wszystko jest w democie

0000-00-00Initial d. M jak miuosc

Kiedy kumpel Kiedy kumpel

Dodano: 2016-11-18 23:58    przez: Miskun     Skomentuj: (274)

+ - Nie rozumiem Ocena: 28 (32) Niezrozumiałe: 0        

Kiedy kumpel - próbuje Ci pomóc za sprawdzianie

0000-00-00Prawie każdy soul eatera zna więc ciężko jest opisywać, ale dla pewności to tak:
Miejsce: Sala w szkole
Czas akcji: 11:55
Akcja: Sprawdzian

Otóż mieli sprawdzian, bardziej test, coś w stylu matury? Sprawdzający ich całą wiedzę. Black star uznał, że nie będzie się uczył, skoro jest ninją (zabójcą) to przecież bezpieczniej będzie wykraść test i nauczyć się odpowiedzi. Nie udało się za co zawisł... Na tablicy.
Soul (ten piszący) próbował ściągać, całe ciało miał w ściągasz, pod ubraniami, wszędzie wręcz. Nauczyciel się skapnął więc rozebrał go zostawiając w samej bieliźnie i pozwolił dalej pisać.

On nic nie umiejąc 5 minut przed końcem usłyszał szept swojego umierającego ziomka.
Dalej widać co się stało xD.

Czemu autograf dał? Ma manię zajebistości i tego, że jest zajebisty, więc wszystkim rozdaje dookoła swoje autografy i zawszze powtarza, że jest zajebisty.


Sytuacja mnie rozbawiła no nie powiem. Ale teraz do rzeczy...

Otóż w szkole jest tak samo! W trakcie gdy kumpel oddaje sprawdzian 5 minut przed końcem pisania i siedzi sobie bezczynnie jest to najlepsza deska ratunku, choć nie zawsze xD. Na ogół jest tak, że próbuje Ci pomagać goniony przez czas więc w pocie czoła i nerwach przed nauczycielem próbujecie ogarnąć to wszystko. Dlatego podaje najczęściej skrócone wersje/przekręcone bo się pomylił itd (w końcu cały test trzeba napisać z zerową wiedzą w 5 minut). I koniec końców dupa z tego. Tak samo jak zamiast tego, że on się nauczy to ma ściągę i po skończonym pisaniu daje Ci ją, a tu zonk... Małe literki, nie da rady przeczytać xD. Więc też dupa. Sądzę, że osoby które lubią ściągać lub pomagają innym znają te sytuacje xD.

Podsumowując i tutaj i tutaj gówno z tego wyszło xd.

Zamiast kumpel można sobie wsadzić dowolne określenie.
/Demot pewnie był bo soul eater to jest chyba w każdej minucie przerobiony na efde, ale cóż ;/.

W życiu są takie momenty, W życiu są takie momenty,

Dodano: 2016-05-13 22:39    przez: Miskun     Skomentuj: (104)

+ - Nie rozumiem Ocena: 30 (38) Niezrozumiałe: 0        

W życiu są takie momenty, - w których nie jesteśmy w stanie ocenić naszych możliwości

0000-00-00Na wstępie powiem, że to mój pierwszy demot, dlatego proszę o łaskawość Faraona, Juliusza cezara, Sprzątaczy, Szeryfów, głównodowodzących i innych ludzików :D.Najpierw wyjaśnienie demota wniosku z anime;

Ninja Ci (wioska chmury) udali się do wioski liścia z bardzo ważną misją, która decyduje o przyszłości ich kraju.

Otóż ta pani rozmawiała o tym, że spotka bogatego, przystojnego, silnego ninje i zostaną parą i love story. Wtedy on odpowiedział, że to jest niemożliwe i ponosi ją fantazja.

(chociaż kurrr,po co Ja to piszę jak wszyscy oglądali to jeśli zdecydowali się otworzyć demota, ale dobra....) Ona ztsunderzyła jak maziowa yamaha i rzuciła go małym kamykiem z ogromną siłą, on zrobił unik w kształcie literki C i kamyczek poszybował w niebo. Po dłuższym czasie doszli wreszcie do wioski by przekazać raport kage wioski liścia. Niestety co widać wioska została kompletnie zniszczona przez paina która zaatakował ją (był silny). Pani pomyślała, że to jej wina, bo rzuciła kamyczkiem i spowodowała skutki o jakich powiedział ten pan. Potem podczas przechadzki po ruinach znalazł kamyk który wyglądał jak ten który został rzucony i jeszcze bardziej dobił panią, że znalazł jej kamyk (xDD. To brzmi źle).


To by było na tyle z objaśnienia obrazka, na szybko teraz wytłumaczę drugie znaczenie (podpis).

Otóż czasami w życiu nie jesteśmy świadomi swojej siły/siły swoich wyborów i konsekwencji jakie za sobą mogą ponieść. I jak pani rzuciła małym skromnym kamyczkiem tak my możemy rzucić jakimś nic nieznaczącym (np) słowem które pociągnie za sobą lawinę nieszczęść.


Przykładem dość realnym który się wydarzył kiedyś jest to, że jakiś Janusz gdzieś tam nagrywał swoim dronem startujące/lądujące/lecące samoloty. No i podczas tych zdjęć poleciał za blisko samolotu przez było realne zagrożenie tego, że ten dron uderzy w silnik i samolot się rozbije. I przez głupie zdjęcia, głupie coś mogły zginać osoby.


Ale to są zarazem abstrakcyjne, a zarazem nie przykłady :).


Nie rozpisując się zbytnio (zmęczony jestem na długie wywody które by plusowały demota).


Sprawdzian. Nie nauczyliśmy się. Obstawiamy, że dostaniemy jedynkę, bo nic nie umiemy. Nagle okazuje się, że dostaliśmy 4 bo z lekcji wszystko pamiętaliśmy ;p. Bliski przykład, a zarazem oddający przekaz demota :P.
/Tego demota chciałem przekazać jestemkotem, ale nie odzywała się więc wstawiłem Ja :(.

Kiedy chcesz wymyślić fajną nazwę Kiedy chcesz wymyślić fajną nazwę

Dodano: 2016-05-22 12:28    przez: Miskun     Skomentuj: (187)

+ - Nie rozumiem Ocena: 34 (38) Niezrozumiałe: 0        

Kiedy chcesz wymyślić fajną nazwę - ale nie jesteś w stanie oddać jej epickości

0000-00-00No więc panowie feudalni chcieli wymyślić medale które by wręczyli shinobi po wojnie. A jako, że to był pierwszy w historii świata sojusz to przydałaby się mega fajna nazwa, nie?


No więc wymyślili taką nazwę, lecz według jednego z nich była ona za długa, zaś podana przez niego za krótka i zbyt mało \"wow\".

W życiu też na pewno mieliście sytuacje, że spadało na wasze barki wymyślenie czemuś nazwy i wtedy rozkminialiście jak fajnie, jak wyniośle mogłoby się coś nazywać, lecz by oddać \"wow\" tego czegoś trzeba było użyć wielu słów. Ja tak miałem z moim kamieniem, chciałem go nazwać jakoś mega wow, w ogóle super hiper duper, ale jego nazwa to by był łamacz języka. Dlatego nazwałem go Mieczysław.

Romantyczne spacery we dwoje, Romantyczne spacery we dwoje,

Dodano: 2016-07-04 01:15    przez: Miskun     Skomentuj: (46)

+ - Nie rozumiem Ocena: 28 (35) Niezrozumiałe: 1        

Romantyczne spacery we dwoje, - nie zawsze wyglądają tak jak je sobie wyobrażamy

0000-00-00Co tu dużo tłumaczyć? Spacerowała z nim po górach w pozycji takiej jak widać xd.

Iście romantycznie, choć nie zawsze wygląda to tak jak w filmach/anime.

Nie ma nic za darmo, Nie ma nic za darmo,

Dodano: 2016-07-20 19:34    przez: Miskun     Skomentuj: (330)

+ - Nie rozumiem Ocena: 30 (34) Niezrozumiałe: 0        

Nie ma nic za darmo, - nawet jak jesteś uroczym psem

Źródło: Cowboy Bebop

0000-00-00Pani zjadła pieskowi ostatnią puszkę jego karmy (dla piesków) i on smutnął i mi się smutno zrobiło - no spójrzcie tylko na jego smutny pyszczek. A poza tym kazała mu się nie opierdzielać bo kto nie pracuje ten nie je w trakcie kiedy sama się opierdziela całymi dniami, dorzuciła też, że kobietom się ustępuje.

Ludzie zakochani, Ludzie zakochani,

Dodano: 2016-07-25 19:04    przez: Miskun     Skomentuj: (252)

+ - Nie rozumiem Ocena: 28 (32) Niezrozumiałe: 0        

Ludzie zakochani, - często przestają kierować się rozsądkiem

Źródło: Cowboy Bebop

0000-00-00Oni są łowcami nagród i zajmują się łapaniem osób za które policja wyznaczyła nagrody. Są to najczęściej akcje gdy jednak policja kogoś ująć nie może.

Byli oni w sytuacji dość biednej bo nie mieli nawet nic do jedzenia, a nie było żadnej większej \"ryby\" dookoła nich więc zajęli się jakąś \"płotką\" na szybkości, taką najmniejszą z najmniejszych. Ta płotka okazała się oszustem matrymonialnym, a zarazem \"byłym\" tej oto pani która współpracuje z nimi.

Reszta jest opisana w democie.


Ogólnie to właśnie sytuacja jest taka, że często, gęsto świeżo zakochane osoby/bądź też kochające toksycznie często robią z tej miłości rzeczy nielogiczne, które w ogóle nie mają sensu żadnego.


Podpis miał być tak jak w democie jest napisane, ale zaraz by było, że obrażam płeć żeńską, bo przecież tu i tu tak jest, dlatego wolałem jednak zmienić i troszkę odbiec od tematyki demota :).

Przyznanie się do porażki, Przyznanie się do porażki,

Dodano: 2016-08-02 23:17    przez: Miskun     Skomentuj: (31)

+ - Nie rozumiem Ocena: 26 (32) Niezrozumiałe: 0        

Przyznanie się do porażki, - niektórym przychodzi z wielkim trudem

0000-00-00Na wstępie powiem, że jestem nowy na Fandemonium.pl i nie znam jeszcze zasad tu panujących. Przepraszam jeśli demot jest zły, ale to mój pierwszy. Dlatego proszę o wyrozumiałość! Jeśli są jakieś błędy w democie, coś mogę zrobić lepiej to piszcie!

Gościu król barbarzyńców, czy tam taki wódź. Nie wiem dokładnie kim on był, najechał ziemię królestwa pewnego. No i jako, że byli to barbarzyńcy bez regularnego wojska to nie mieli też sprzętu zbytniego, ani taktyk itd. Ogólnie to podczas atak przed siebie prowadzili cywili z ziem przez siebie zagarniętych aby byli żywą tarczą. W każdym bądź razie zostali rozgromieni. Ich siły zostały zdziesiątkowane w jednym momencie, ponieważ psychopaci (przyjaciele/sojusznicy głównego bohatera) uznali, że cywile którzy się dali złapać nie należą już do ich państwa więc bez skrupułów ich wymordowali co zdziwiło barbarzyńców i zmusiło do odwrotu. Ale jako, że wódź wielki nie zaznał nigdy porażki więc uznał, że zmiana kierunku na zachód (do ich kraju) będzie dobrym pomysłem. Bo jeśli tylko zmieniają kierunek oblężenia to nie jest to przeto odwrót, ucieczka, kapitulacja, tylko zmiana kierunku ataku. Niestety przyjaciele głównego bohatera/główni bohaterowie ruszyli w pościg za nimi (tzn. zaatakowali od tyłu) i wyrżnęli wszystkich wraz z całym miastem cywili. Dzieci nie dzieci, kobiety, nie kobiety, kogo to obchodzi? Zwłaszcza, że to obywatele ich kraju. W każdym bądź razie propos tego taktycznego odwrotu żart od razu opowiem:
Francuskie czołgi mają 5 biegów - 4 do tyłu i 1 do przodu, na wypadek gdyby wróg pojawił się z tyłu.

Ogólnie to w życiu też tak jest, że niektórzy nie potrafią się przyznać do własnej porażki i szukają błędów w swoich działaniach w innych osobach. Nie potrafią oni powiedzieć \"wiem, zwaliłem, ale następnym razem bedę wiedział co i jak\" tylko szukają winnych, ważne by nie u siebie.


Przykład

Szkoła, miejsce akcji klasa, któraś tam godzina lekcyjna
Podczas gdy byłem przy tablicy i kreda się skończyła. Nauczyciel zaczął narzekać, że to wszystko wina tego, że nie potrafię odpowiedzieć odpowiedzieć normalnie tylko muszę rozrysować i obliczyć. Potem zaczął obwiniać sprzątaczki, że kredy nie ma. Pod koniec lekcji okazało się, że kredę miał w szufladzie biurka.

Podstrony:

123456

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: