RSS

Zaloguj się

Destruction   [Fandemoty]   [Ulubione]   [Komentarze]   [PM]

Użytkownik

Informacje

Wiek:

24

Miejscowość:

Amegakure

Ostatnio widziany/a:

2664 dni temu

Opis:

Reprezentantka mentalnego chaosu. Kontrast bieli i czerni. Oderwana od rzeczywistości malkontentka.

~*~

Destrukcja w skrócie
Trudno jest mnie skłonić do konwersacji i bliższego poznania, gdyż ludzi wolę trzymać na dystans. Nienawidzę świata rzeczywistego, ubarwiam go zatem swoimi wyimaginowanymi historiami. Uwielbiam kontrasty i sama takim kontrastem jestem. Na ogół tryskam energią i radością, lecz czasem moje nieśmiałe alter ego przejmuje ster i cały mój entuzjazm pryska jak bańka mydlana. Co się tyczy mojego skromnego guściku, to wielbię wręcz takie gatunki anime jak horror, fantasy, seinen, kryminał, dramat. Nie cierpię, gdy coś jest proste i przewidywalne. Preferuję myślenie i wszelkiego rodzaju komplikacje. To tyle.

~*~

Statystyki

Dodanych demotywatorów:

1

Na głównej:

0 (0%)

W poczekalni:

0

Komentarzy:

77

Głosów na demotywatory [+/-]:

52/47

Głosów na komentarze [+/-]:

36/17

       

Poświęcenie Poświęcenie

Dodano: 2012-05-12 13:47    przez: Destruction     Skomentuj: (21)

+ - Nie rozumiem Ocena: 119 (167) Niezrozumiałe: 0        

Naruto: ShippuudenPoświęcenie - Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak wielkie brzemię trzeba ponieść dla większego dobra.

Źródło: naruto.wikia.com

0000-00-00Na wstępie zaznaczę, iż fandemot może mieć różną interpretację. Wytłumaczę jednak tylko jedną, własną.

Na obrazku znajduje się Uchiha Itachi. Początkowo poznajemy go jako plugawego drania, który ot tak wymordował cały swój klan, gdyż jak stwierdził: "Chciał sprawdzić swoje możliwości". Przy życiu pozostawił jedynie młodszego brata - Sasuke - pragnął bowiem okraść go z oczu, aby zdobyć "Wieczny Mangekyou Sharingan" (po wyjaśnienie zapraszam tutaj: http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Mangekyō_Sharingan). Młody Uchiha postawił sobie za cel zemstę na Itachim. Gdy dochodzi do punktu, w którym Sasuke dopełnia swojego przeznaczenia i zabija brata, prawda wychodzi na jaw. Okazuje się, że Itachi nie dokonał rzezi z własnej woli, został do tego zmuszony przez władze Wioski Liścia. Klan Uchiha bowiem chciał dokonać rewolucji, innymi słowy doprowadzić do kolejnej bezsensownej wojny, w której zapewne zginęłoby wiele niewinnych osób. Poświęcił on wszystko w zamian za pokój, stał się nawet międzynarodowym przestępcą rangi S.

Myślę, że ta postać to idealny przykład osoby, która musiała wyrzec się swych uczuć dla tzw. "większego dobra". W życiu codziennym również możemy się z tym spotkać. W mniej lub bardziej ważnej sprawie.

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: