RSS

Zaloguj się

Arisu   [Fandemoty]   [Ulubione]   [Komentarze]   [PM]

Użytkownik

Informacje

Wiek:

22

Miejscowość:

Fordon in Bydgoszcz

Ostatnio widziany/a:

1872 dni temu

Opis:

"Ridin’ down Seoul city
Black on black Lamborghini
Haters can’t never see me
Come and get me, too slow" ~2NE1 - Can't Nobody

Mój ulubiony fanpejdż na fb: https://www.facebook.com/azjaci.azjatki

Link do ask'a http://ask.fm/HanamiArisu

Jakiś problem albo prośba? Pisaj tu: gg 19568603

Link do skromnego MAL'a: http://myanimelist.net/animelist/ArisuHetai

Statystyki

Dodanych demotywatorów:

51

Na głównej:

43 (84%)

W poczekalni:

0

Komentarzy:

6858

Głosów na demotywatory [+/-]:

1681/1218

Głosów na komentarze [+/-]:

386/462

       

Najbardziej poruszają łzy Najbardziej poruszają łzy

Dodano: 2013-01-27 15:16    przez: Arisu     Skomentuj: (56)

+ - Nie rozumiem Ocena: -6 (47) Niezrozumiałe: 1        

Najbardziej poruszają łzy - osób, które nie zwykły płakać

Źródło: Fairy Tail

0000-00-00Prawda życiowo-animowana.
Czasem w anime widzimy postacie, które... płaczą z byle powodu. Upadło mi ciasteczko - płaczę. Nie mogę znaleźć jeansów - płaczę. Ktoś mi czegoś odmówił - płaczę. Właściwie mogłyby płakać cały czas. Tak często widzimy ich łzy, że tak przyzwyczailiśmy się do tego widoku, że nie ruszają nas np. jej łzy na pogrzebie jej dziadka. Czemu? Bo zawsze płacze więc nie dziwota, że ryczy w takim momencie.

Ale np. obecna na obrazku Erza Scarlet ma reputację kobiety silnej i oziębłej, która nie posiada emocji. Jednak, kiedy w Rajskiej Wieży nawiedzała ją myśl starcia z Jellalem - najlepszym przyjacielem z dzieciństwa (kto wie czy nie pierwszej miłości) uroniła łzę. Wszyscy od razu zareagowali w różny sposób, ponieważ prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieli płaczącej Erzy.

Jeśli ktoś ma "łatkę" osoby mało zdolnej do uczuć to jej łzy najbardziej poruszają ludzkie serduszko. Ponieważ wiemy, że wydarzyło się naprawdę coś wielkiego, co miało wielki wpływ emocjonalny na postać. Nie jest to jakaś pierdoła jak ciasteczko, które upadło (Erza wtedy nie płacze tylko spuszcza łomot).(tak Ari zrobiła kolejnego demota z FT)

Tsundere Tsundere

Dodano: 2013-01-25 21:23    przez: Arisu     Skomentuj: (43)

+ - Nie rozumiem Ocena: -13 (45) Niezrozumiałe: 0        

Tsundere - zawsze dba o swoją miłość.

Źródło: Visual Novel: Sono Hanabira ni kuchizuke wo 3: Anata no koibito tsunagi

0000-00-00Tłumaczenie tekstu z obrazka:
"Kogo obchodzi czy masz przeziębienie, raka albo wypadek samochodowy? Jeśli ja pojawiam się w szkole to ty też musisz przyjść!"

Blond dziewczę na obrazku zowie się Reo, a ta obok to jej (przyszła) dziewczyna Mai. Otóż Mai przeziębiła się i z tego powodu nie poszła do szkoły. Tego samego dnia odwiedziła ją Reo, wpadając ze swoim uroczystym "MAAAAAAAAAAAAAAAI NO BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKA!!". Przyniosła jej nieco żarcia i jakieś leki. Mai była ogólnie zdziwiona sytuacją, bo Reo NIGDY wcześniej jej nie odwiedzała. Więc kiedy stała oniemiała Reo zaczęła robić jej kazanie, że nie ważne co jej się stanie to musi przyjść do szkoły. No bo przecież tsundere czeka i chce zobaczyć swą oblubienicę choćby wpółżywą. Czyż nie dba o nią wspaniale?

Nie zawsze Nie zawsze

Dodano: 2013-01-23 13:02    przez: Arisu     Skomentuj: (40)

+ - Nie rozumiem Ocena: 40 (74) Niezrozumiałe: 0        

Uwaga! Uroda tej pani oślepia!Nie zawsze - należy się cieszyć z obecności ładnej dziewczyny pod twoją kołdrą.

Źródło: To nie je żadne "The Grudge" tylko "Ju-On" oryginalna wersja

0000-00-00Screen pochodzi jak już wspomniałam z oryginalnej wersji filmu "Klątwa".
Kayako Saeki, Toshio Saeki (jej syn) i kot, którego imienia nie dane nam poznać padli ofiarą głowy rodziny, pana Saekiego, który wymordował wszystkich.

Od tego momentu Kayako i jej synek, który chyba zintegrował się z duszą kota, gdyż miauczy i czasami zachowuje się jak to zacne zwierze, zabijają każdego, kto przekroczy próg ich domu. Morduje i porywa Kayako, kiedy Toshio służy jedynie jako straszak dla ofiar. Cóż kot też nawiedza, objawiając się osobom, które mają zginąć. Kayako zwykle atakuje, kiedy nikogo nie ma w pobliżu ofiary. Pojawia się w różnych miejscach: tak jak na sceenie pod kołdrą koziołka ofiarnego, który po chwili zostanie wciągnięty pod kołdrę i zniknie bez śladu.

A więc uważajcie kto siedzi pod waszą kołdrą! Pod moją kołderką jest tylko prześliczny czarny kotek ^w^
. . .
Chwila! Kot? AAAAAAAAAAAAAAAAA!! . . . A nie... To mój zwierzaczek. Uff... Nie jestem przeklęta.

Odrobina zrozumienia Odrobina zrozumienia

Dodano: 2013-01-21 18:30    przez: Arisu     Skomentuj: (51)

+ - Nie rozumiem Ocena: -2 (61) Niezrozumiałe: 3        

DRAMA-HORROR DARK WATEROdrobina zrozumienia - potrafi odczynić nawet klątwę.

Źródło: Dark Water (Honogurai mizu no soko kara)

0000-00-00Tak. Ari powraca po hohohoho kto by tam zliczył. W międzyczasie maniaczyła horrory.

Otóż tak w Dark Water poznajemy historię matki i córki. Matka jest w trakcie rozwodu i walczy z mężem o prawa do opieki nad Ikuko (owa córka). Razem przeprowadzają się do innego mieszkania w starej kamienicy, gdzie kobieta zauważa niepokojące plamy wilgoci na suficie. Z biegiem czasu Ikuko zaczyna się dziwnie zachowywać, gdyż rozmawia z nieistniejącą dziewczynką. Okazuje się, że nawiązała kontakt z dziewczynką, która kilka lat temu zaginęła.

Jak się potem okazuje owa dziewczynka utonęła w zbiorniku na dachu budynku. Mieszkała ona akurat nad naszymi głównymi bohaterkami. W końcu zaczyna ona nawiedzać. Na koniec filmu kobieta zostaje wywabiona z domu przez ducha, który przybrał postać jej córki. Zaczyna on ją dusić w windzie, kiedy wybiega jej córeczka. Krzyczy na nią, aby nie zbliżała się, po czym patrzy na "potworka". Zrozumiała, iż dziewczynka szuka matczynej miłości, gdyż wszyscy o niej zapomnieli - nawet jej rodzice, którzy nie pokwapili się, by jej dokładniej poszukać. Dlatego przytula duszka i mówi, że zostanie jej mamusią. Winda się zamyka i jadą na ostatnie piętro, a potem znikają.

Jak się okazuje ofiara matki poskutkowała. Dom nie jest już

W niektórych sprawach W niektórych sprawach

Dodano: 2012-06-16 14:39    przez: Arisu     Skomentuj: (128)

+ - Nie rozumiem Ocena: 110 (152) Niezrozumiałe: 2        

W niektórych sprawach - należy zasięgnąć rady doświadczonej osoby z rodziny

Źródło: Ore no Imouto ga konna ni kawaii wake ga nai

0000-00-00Kyousuke będąc u koleżanki tak przeciętnej i niezauważalnej, że nie pamiętam jej imienia dyskutuje na temat kto powinien pierwszy iść się kąpać. Dziewczyna w czasie dyskusji walnęła tekst "To może wykąpiemy się razem?", a następnie wytknęła mu, że się rumieni. Kyou w ramach zemsty staje się poważny i mówi, że wykąpałby się z nią i zgadza się na tą "propozycję". Dziewczyna przerażona doczołgała się do drzwi, otworzyła je i krzyknęła na cały dom tekst z kadrów. Potrzebowała rady babci, która nie była zbyt pokrzepiająca. Dziadkowie jedynie powiedzieli coś w stylu "Zgódź się. Dajcie czadu".

Świat ma więcej barw niż myślimy Świat ma więcej barw niż myślimy

Dodano: 2012-04-06 11:21    przez: Arisu     Skomentuj: (39)

+ - Nie rozumiem Ocena: 97 (145) Niezrozumiałe: 2        

Świat ma więcej barw niż myślimy - musimy tylko spojrzeć w odpowiedni sposób.

Źródło: Canaan

0000-00-00Słowo "barwy" można różnie interpretować w tym democie. M. in. jak różne strony ludzkiej natury, psychiki i całkowicie różne odsłony jakiegoś społeczeństwa czy zjawiska w nim zachodzące.

Często nie zdajemy sobie sprawy ile rzeczy pomijamy lub na niektóre sprawy nie patrzymy w odpowiedni sposób.

Canaan, główna bohaterka posługuje się synestezją (w skrócie korzysta ze wszystkich zmysłów na raz, a bodźce np. słuchowe potrafią wytworzyć w jej umyśle obraz). Swoją zdolność wykorzystuje w walce, gdyż patrząc na osobę widzi ją w kolorze, który odzwierciedla jej emocje np. zielony - strach, niebieski - nienawiść itp. Dla niej wszystko ma różne kolory, całkowicie odbiegające od rzeczywistości. W jednym z odcinków ukazujących jej przeszłość wypowiada słowa, że nie lubi słońca, gdyż jest niebieskie, a to kolor nienawiści.

pl.wikipedia.org/wiki/Synestezja

Opisując postać Opisując postać

Dodano: 2012-04-01 16:59    przez: Arisu     Skomentuj: (26)

+ - Nie rozumiem Ocena: 124 (150) Niezrozumiałe: 2        

Fairy TailOpisując postać - należy się skupić przede wszystkim na jej walorach.

Źródło: Fairy Tail

0000-00-00Opisując postać, którą lubimy skupiamy się przede wszystkim na jej pozytywnych stronach czyli "walorach", które można dwojako rozumieć. Dla niektórych jak widać walorami kobiecej postaci Mirajane są "cycki", aż poświęcono im cały podpunkt (szkoda że tak słabo rozwinięty, bo nic nie napisano).

Dla niektórych błaha sprawa Dla niektórych błaha sprawa

Dodano: 2012-03-31 15:13    przez: Arisu     Skomentuj: (78)

+ - Nie rozumiem Ocena: 93 (131) Niezrozumiałe: 0        

Dla niektórych błaha sprawa - może być dla innych kwestią honoru

Źródło: Mahou Sensei Negima!

0000-00-00Uczennice liceum niższego stopnia (gimnazjum) wdały się w konflikt ze starszymi uczennicami dotyczący boiska do siatkówki. Przy pierwszym spotkaniu przechodzący niedaleko nauczyciel rozdzielił walczące dziewczęta, ale przy drugim był tylko dziesięcioletni nauczyciel angielskiego, który nie mógł sobie poradzić z sytuacją. Jednak nim doszło do bójki zaproponował zawody w dwa ognie, które miałyby rozstrzygnąć kto ma rację.

Dla młodszych dziewoi była to sprawa honoru i nie mogły dać się pokonać starszym "koleżankom" niczym małe dzieci. Dlatego zaczęły brać to na poważnie i traktować jak bitwę o czym świadczyły np. ostre i silne skucia Asuny - jednej z najbardziej wysportowanych gimnazjalistek.

Dla kogoś mecz w dwa ognie wydawałby się błahostką na którą nie warto zwracać uwagi, ale dla uczennic 2A była to kwestia honoru, którego musiały bronić

Fascynacja Fascynacja

Dodano: 2012-03-17 09:20    przez: Arisu     Skomentuj: (20)

+ - Nie rozumiem Ocena: 90 (141) Niezrozumiałe: 1        

Fascynacja - potrafi wpędzić w wielkie kłopoty

Źródło: Zan Sayonara Zetsubou Sensei

0000-00-00Obecna na democie dziewczyna jest przesłuchiwana na komendzie,a przedmiot w torbie to głowa jej nauczyciela.

Otóż Nami Hitou jak każda zwyczajna dziewczyna [TYLKO NIE ZWYCZAJNA!!] w sayonara Zetsubou Sensei, podkochuje się w swoim nauczycielu. Taki związek mógłby obojgu zaszkodzić, a Nozomu jakimś trafem nie kręcą jego seksowne uczennice. Jednak na rynku pojawił się magazyn do którego dołączano części ciała mające zbudować normalnych rozmiarów nauczyciela. W przeciwieństwie do Kiri, która trzymała swojego "nauczyciela" w szafie Nami wpadła z jego głową w torbie i poszła na przesłuchanie.

Fascynacja nauczycielem doprowadziła ją do niezbyt przyjemnej sytuacji... Długo musiała policjantowi tłumaczyć, że odpuściła sobie po pierwszym numerze.


A teraz przykład życiowy. Leonardo da Vinci swoją sławę w renesansie zawdzięcza realistycznemu oddaniu ciał ludzkich w rzeźbach i portretach. Zafascynowany ludzkim ciałem wykradał zwłoki i robił nielegalne sekcje. Gdyby wpadł miałby jeszcze większe kłopoty niż Nami.

Podstrony:

123456

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: