RSS

Zaloguj się | Zarejestruj się

       

Bo wymówka jest dobra Bo wymówka jest dobra

Dodano: 2014-07-25 12:29    przez: Lunka     Skomentuj: (38)

+ - Nie rozumiem Ocena: 1 (8) Niezrozumiałe: 1        

Bo wymówka jest dobra - jeśli się ją ma

Źródło: Uta no princes sama

2014-07-25Obrazki z anime ,, Uta no princes sama maij love 1000\'\'


Nie miałam innego pomysłu niestety ( wybrałam tych bohaterów bo wydają mi się zabawni )
Jakby ktoś chciał obejrzeć te anime może obejrzeć je na Animezone , ale te anime jest typową kobiecą haremówką . W trzecim obrazku nie wiedziałam jak zaznaczyć myśl Soyo więc go zaznaczyłam tak ,, \'\' .

Już wyjaśniam komiks :

Natsuki interesuje się gotowaniem i kurczakiem Piyo , niestety Soyo nie przepada za kurczakiem Piyo i nie lubi kuchni Natsukiego . Więc postanawia odmówić , jak Natsuki się go pyta czy pójdzie z nim na występ Piyo . Jednak Natsuki napiera by z nim poszedł .
Oj biednemu Soyo przydałaby się wymówka

Życzę miłego czytania komiksu :D

To ja się pytam To ja się pytam

Dodano: 2014-07-24 19:42    przez: jagoda2001     Skomentuj: (61)

+ - Nie rozumiem Ocena: 10 (19) Niezrozumiałe: 1        

To ja się pytam - Jak w mandze usłyszeć śmiech?

Rodzinka Kyoani Rodzinka Kyoani

Dodano: 2014-07-24 18:40    przez: niebieskoooka     Skomentuj: (46)

+ - Nie rozumiem Ocena: -8 (12) Niezrozumiałe: 2        

Rodzinka Kyoani - Duża, ale zabawa u nich nigdy się nie kończy

0000-00-00Pozwólcie, że opowiem wam bajkę


Niezbyt dawno, bo tylko 21 lat temu w odległym japońskim mieście żył sobie pan Satoru Kyoani. Planował wziąć ślub z przepiękną Sakurą którą bardzo kochał, a ona jego. Zgodnie z planem wzięli ślub w roku 1993, a po roku Sakura zaszła w ciążę. W tym czasie również zachorowała. Bardzo martwiła się o swoje dziecko, a Satoru martwił się o dziecko i o nią. Starali się jednak spędzać ten czas radośnie rozmyślając o przyszłości ich i tego dziecka. Niestety poród bardzo osłabił Sakurę i dwa dni po nim zmarła. Był to marzec 1996 roku. Był to ciężki czas dla Satoru, ale nie miał czasu się użalać nad losem, bo musiał się zajmować Makoto, który co prawda urodził się zdrowy, ale wymagał opieki Po skończeniu urlopu tacierzyńskiego był zmuszony zatrudnić nianię która się zajmie chłopcem w czasie jego pracy (a miał bardzo zajmującą pracę, gdyż był nauczycielem nauczani początkowego). Nianią była Yui, bardzo urocza młoda kobieta która wprost kochała dzieci. Makoto bardzo ją polubił, Satoru także. Przyjemnie się z nią rozmawiało i udzieliła mu wielu przydatnych rad w sprawie zajmowania się domem dzieckiem. Z miesiąca na miesiąc Yui spędzała w domu Kyoanai coraz więcej czasu, a Satoru zauważył, że pustka w jego sercu pozostawiona przez Sakurę jest coraz mniej odczuwalna. Pewnego dnia pan Satoru zebrał się w sobie i powiedział do Yui:

- Czy chciałabyś się wybrać kiedyś ze mną na kolację?

- Z tobą Kyoani-san? oczywiście! - odparła nie kryjąc radości.

- Więc... co powiesz na sobotę o 19?

- Dobrze, ale co z Makoto?

Omawiali szczegóły jeszcze chwilę, a w sobotę się spotkali. Satoru podjechał swoim samochodem pod jej mieszkanie, zostawiając Makoto niani zastępczej. Kolacja była wyjątkowo udana. Sushi i sake bardzo im smakowało i od tamtej pory chodzili na takie kolacje regularnie. Na jednej z nich Satoru oświadczył się Yui. Odpowiedziała :

- Tak.

Ślub był skromny, zaproszona została tylko najbliższa rodzina. Rodzice i starsza siostra Satoru, oraz rodzice i dwóch młodszych braci i jedną młodsza siostra Yui. Mamy rok 1998 a Yui zachodzi w swoją pierwszą ciążę. Oboje rodziców są tym bardzo podekscytowanych, a Makoto nie za bardzo wiedział co się dzieje, ale podobała mu się atmosfera w domu. w grudniu 1998 świat przyszły bliźniaki chłopiec Satoshi i dziewczynka Mirai. Nastał pracowity okres, gdyż zajmowanie się trójką małych dzieci nie należy do rzeczy łatwych. Jednak dzieci rozwijały się prawidłowo i wszyscy byli szczęśliwi. Makoto chodził już do przedszkola gdy w 2000 w kwietniu urodziła się Shinka. W domu było coraz weselej. Makoto polubił swoje przyrodnie rodzeństwo, bawił się z nimi chętnie i opowiadał im co co się działo w przedszkolu. Miał dużo do opowiadania, bo był lubianym chłopcem i cały czas się bawił z innymi dziećmi. W paźnierniku 2001 roku przywitała rodzinę Ritsu, trzecia córeczka. Yui musiała bardzo dużo uwagi poświęcać jej i innym dzieciom. Było dużo gotowania, prania i zabawy. Yui nie narzekała, gdyż to lubiła najbardziej.

Tymaczasem dzieci rosły i szły najpierw do przedszkola, potem do szkoły. Satoshi i Mirai byli bardzo głośnym rodzeństwem i w przedszkolu byli w centrum uwagi. Satoshi był bardzo ruchliwy i gadatliwy, a Mirai bardzo dużo się śmiała i biegała z bratem. Jednak była też bardzo wrażliwa. Pewnego dnia gdy Satoshi nie przyszedł, bo się przeziębił, a ona była sama niedobry Shin powiedział:

- Satoshi jest głupi!

- Nieprawda! - krzyknęła, poleciały jej łzy, a potem kopnęła Shina tak mocno, że został mu siniak na nodze. Nie doszło do niczego więcej gdyż przedszkolanka zareagowała.

W tym czasie Makoto zaczynał szkołę, miał dobry start, bo jego tata nauczył go już tego i owego, więc gdy poszedł do oczywiście innej szkoły dzieci były pod wrażeniem jego umiejętności. Wracając do domu próbował nauczyć Satoshiego i Mirai, ale nie za bardzo mu się to udawało, a przynajmniej tak mu się wydawało, bo pewnego dnia zauważył, że Mirai czyta jego podręcznik od matematyki.

Shinka okazała się bardziej nieśmiała niż rodzeństwo. W Przedszkolu miała jedną przyjaciółkę, lubiła się z nią bawić, ale często siedziała i sama rysowała lub układała klocki. Bawiła się czasem z innymi dziećmi, ale to rzadziej. Ritsu z kolei bawiła się tylko z chłopcami. Miała paczkę kolegów z którymi po przedszkolu często chodziła połazić na drzewach. Gdy Satoshiego nie było wchodziła do jego pookoju i bawiła się jego samochodzikami. Mażna się spodziewać, że Satoshi byłby o to zły, ale gdy się dowiedział zaczął się bawić z nią.

Ritsu sprawiała najwięcej problemów z nich wszystkich, bo zdarzało jej się dosyć często bić. Pewnego dnia. wpadła w taką bójkę, że przy upadku złamała rękę. Bardzo wtedy płakała, na szczęście niedaleko przechodził Makoto i zabrał ją do domu, a z domu rodzice zawieźli ją do szpitala. To dało jej lekką nauczkę, ale tylko lekką, bo nadal się biła, po prostu mniej.

Ciąg dalszy nastąpi


Alem się zmachała, gratuluję, jeśli ktoś to przeczytał

Co do postaci to od Kyo-ani i po prostu zauważyłam, że są podobne jak rodzeństwo

Mały drobiazg Mały drobiazg

Dodano: 2014-07-24 10:54    przez: Suzo     Skomentuj: (18)

+ - Nie rozumiem Ocena: -9 (14) Niezrozumiałe: 3        

Black BulletMały drobiazg - a tak bardzo boli

Źródło: Black Bullet

0000-00-00Nie wiem czy to jakiś spojler, ale przezorny zawsze ubezpieczony. ;]


Pierwszy obrazek, z 6 odcinka rozmowa o pozycji Tiny Sprout, następnie pozycja została anulowana i w 8 odcinku (drugi obrazek) Tina Sprout mówi, że zajmowała 98 pozycję, tak jak widać powyżej na obrazku. Trudno mi to dokładniej wytłumaczyć, ale liczę, że każdy zrozumie.

Bo gotować każdy może Bo gotować każdy może

Dodano: 2014-07-24 09:54    przez: Lunka     Skomentuj: (21)

+ - Nie rozumiem Ocena: 1 (16) Niezrozumiałe: 1        

Bo gotować każdy może - nawet jeśli nie potrafi

Źródło: Uta no princes sama

Kiedy ktoś dobywa krzesła, Kiedy ktoś dobywa krzesła,

Dodano: 2014-07-23 16:23    przez: Radamor     Skomentuj: (132)

+ - Nie rozumiem Ocena: 17 (19) Niezrozumiałe: 2        

Kiedy ktoś dobywa krzesła, - już wiesz, że impreza za bardzo wymyka się spod kontroli.
 
CZAS MŁO... to znaczy, CZAS KRZESŁA!!!

Źródło: Inter... Akuma no Riddle... ale w sumie to Internet.

0000-00-00Uczcijmy minutą ciszy Pana Krzesło, który poświęcił się dla piękna tej sceny. Przyjrzyjmy się jej jeszcze raz, zobaczcie w jak idealny sposób Pan Krzesło rozpada się na fragmenty. Zaznaczmy, że wszystko dzięki niezwyklej sile, jaką wykrzesała z siebie ta dziewoja. Ja też chciałbym umieć rozbijać krzesła o szyby, ba, chciałbym o ściany chociaż, ale z reguły przeżywają, choć może to dobrze, bo przynajmniej nie mam żadnego przedstawiciela tej rasy na sumieniu. A teraz w ogóle sobie pomyślałem, że oni są z drzewa i Drzewsko miał nick z drzewa, więc dzięki tej znajomości postanowiłem, że nie będę krzywdził krzeseł, a za każde uderzenie ręką w blat stołu/biurka serdecznie przepraszam.

Najpierw miał być motyw z randką, ale stwierdziłem, że to będzie podchodzić pod ten dżapański humor kobieta bije faceta, \"o kurde bele kartofele, ja to się pośmieję!\", ale wolałem coś swojskiego.

Swoją drogą zniszczenie krzesła to jego wina:
https://www.youtube.com/watch?v=43367jQ7C1c
Niby krzesła zaczęły, ale niektórzy pomyśleli pewnie, że przyjaźń pomiędzy krzesłami i ludźmi się skończyła.

A ja, A ja,

Dodano: 2014-07-22 17:24    przez: uraharakisuke12     Skomentuj: (119)

+ - Nie rozumiem Ocena: -2 (19) Niezrozumiałe: 1        

A ja, - że 40 sekund

Źródło: Death Note

0000-00-00Yagami Raito zapisuje imię i nazwisko w Notesie Śmierci, a ta osoba umiera po 40 sekundach na zawał.

Film Animowany - potocznie zwany bajką Film Animowany - potocznie zwany bajką

Dodano: 2014-07-21 23:39    przez: Stalowarura     Skomentuj: (76)

+ - Nie rozumiem Ocena: -14 (21) Niezrozumiałe: 1        

Film Animowany - potocznie zwany bajką - Japońska bajka - lepiej?

0000-00-00Wiem że chujowy ss, ale obrazek samej definicji był zbyt mały i się rozciągał.

Bo wakacje to czas Bo wakacje to czas

Dodano: 2014-07-21 21:52    przez: Suzo     Skomentuj: (69)

+ - Nie rozumiem Ocena: 3 (14) Niezrozumiałe: 1        

Bo wakacje to czas - aby nadrobić zaległości!

Źródło: Anime

0000-00-00Ostatnio zauważyłem, że sporo serii skończyłem w krótkim czasie... Jest to wycinek z listy anime, którą prowadzę na własna rękę, a nie na stronie typu my anime list ponieważ tak mi jest wygodniej.


Jest to już drugi obrazek dzisiaj przeze mnie wstawiony, ponieważ dopiero teraz zachciało mi się robić konto, a mam jeszcze kilka pomysłów. Myślę że nic się nie stanie, jak pojawi się trochę mojego tworu. ;]

Luffy Luffy

Dodano: 2014-07-21 19:16    przez: I_LOVE_FANTASY     Skomentuj: (28)

+ - Nie rozumiem Ocena: -11 (15) Niezrozumiałe: 2        

Luffy - W laczkach przez świat!

Źródło: One Piece

0000-00-00Zauważyliście, że Luffy pokonuje tyle osób w sandałach?!

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: