RSS

Zaloguj się

Dance Dance Revolution Dance Dance Revolution

Dodano: 2011-04-07 09:56    przez: Adrian13     Skomentuj: (4)

+ - Nie rozumiem Ocena: 165 (184) Niezrozumiałe: 3        

Dance Dance Revolution - I problem nudnych lekcji wychowania fizycznego w szkołach załatwiony.
 
Dance Dance RevolutionAnd the problem of boring lessons of physical education in schools settled.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dance_Dance_Revolution

0000-00-00Moim zdaniem wprowadzeniem tej maszyny do szkół jest dobrym pomysłem.Pomogło, by rozładować stres spowodowany przez nauczycieli, kartkówki i sprawdziany, a młodzież do aktywnego spędzania tych lekcji. Dobra zabawa i muzyka ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie człowieka i odpręża.Mam nadzieje,że was przekonałem.
Dance Dance Revolution – seria gier muzycznych stworzona przez japońską firmę Konami. Polega na stawianiu stóp na wyznaczonych panelach kwadratowej maty lub platformy, w rytm odtwarzanego utworu i w kolejności wyświetlonej na ekranie. Panele na platformie oznaczone są strzałkami i, zależnie od wariantu gry, jest ich cztery (przód, tył, lewo, prawo) lub sześć (przód, tył, lewo, prawo, lewy przedni ukos, prawy przedni ukos).Nazywana powszechnie jako DDR.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dance_Dance_RevolutionKomentarze Komentarze

Maziu 2011-04-07 19:26
Zgłoś   Ocena: 2 ( 2 )
Po 'lekcji' bez przecinka.
Ale wg mnie to nieglupi pomysl - rozrywka poprzez cwiczenia fizyczne i muzyke - to jest to. Maty chyba nie sa az tak drogie (przeciez nie trzeba od razu kupowac dla ultrapro graczy), oprogramowanie raczej tez (jezeli nie darmowe), a komputery potrzebne do podlaczenia sprzetu maja prawie wszystkie szkoly. Jednak sa 4 zasadnicze sprawy - pierwsza, to oczywiscie kasa, nie kazda szkola jest skora przeznaczyc fundusze na 'gierki dla dzieci', nawet jesli mialyby z raka leczyc. Druga, to uczniowie, ktorzy bez nadzoru nauczyciela po prostu pozabijaliby sie o miejscowke :P Trzecia jest to, ze (z tego co sie orientuje) ta gra rozwija glownie dole partie miesni. To dla gornych moze Wii fit czy PS3 Move? ;p Ostatnia natomiast jest zywotnosc sprzetu. Mialem okazje obserwowac osoby grajace w DDR - no zbyt delikatni to niektorzy nie sa ;p No ale kto wie, moze za pare lat... ;)
tl;dr pomysl git, podoba mi sie
Uru. 2011-04-08 15:58
Zgłoś   Ocena: 0 ( 2 )
Hah, ja przygotuję niedługo na ochotnika lekcję muzyki, na którą przyniosę maty. ^^ Szkoła = jedno z niewielu miejsc, gdzie nie musisz wyrabiać na 8 stopkach, żeby zaszpanować. XD
Amethea 2011-04-09 21:02
Zgłoś   Ocena: 0 ( 0 )
Normalnie chciałabym coś takiego xD
PedoUko 2011-04-13 00:55
Zgłoś   Ocena: 1 ( 1 )
Poprawka - maty są drogie D:. I niestety łatwo można je zepsuć, więc jakby kupiono kilka na wszystkich ludzi ze szkoły to... o zgrozo... co nie zmienia faktu, że fajnie by było jakby w sali gimnastycznej nam takie postawili. XD


Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Wybierz kanał RSS:

Główna   • Poczekalnia   • Komentarze

Login:

Hasło: