Winno być "To uczucie" by tradycję podtrzymać, nie mniej jednak demot wywołał u mnie ładny brecht. Całkiem cieakwy sposób na wytknięcie problemu z regulaminem.
Ktoś na serio moje emerytury jeszcze bierze? Zależy jaki nastrój mam. Choć i tak dużo nie będę sie udzielał, bo nie widzę obecnie sensu. Brak wariactwa, które pamiętam z dawnego FD.
*mówi jak dziadek* Za moich czasów to FD pękało w szwy w userach a dzisiaj mamy biegunkę od samego wchodzenia na nie (jakby coś to to jest joke, którego nie należy brać na serio)
No właśnie, czasem... ^^ Poza tym niemożliwe jest, aby myślała o wszystkim podczas połączenia umysłów. Myśli tylko o pewnych rzeczach, a te, o których akurat w tym momencie nie, pozostają dla Ciebie tajemnicą ;p.
Bo... bo st wierdzono w internetach, że osoby słuchające vocaloidów są, lub będą chore, a na fandemonium ktoś walnął, że wszyscy z avkami z vocaloidów są dziwni (a ja miałam sobie Lena ustawić) :C
możesz zrobić, nkit nie zabrania ;d
ja od stycznia mam pomysł na dwa demoty, jeden już ktoś wykorzystał a drugi musi poczekać na odpowiedni podpis bo wszystko co próbuję wymyślić brzmi marnie :c
Dlaczego mnie nie kochasz?
Powiedz mi, kochanie, dlaczego mnie nie kochasz?
Kiedy ja sprawiam, że pokochanie mnie jest tak cholernie proste?
I dlaczego mnie nie potrzebujesz?
Powiedz mi, kochanie, dlaczego mnie nie potrzebujesz?
Kiedy ja sprawiam, że potrzebowanie mnie jest tak cholernie proste?
Mam urodę, mam klasę,
Mam styl i mam tyłek.
A ty nawet nie dbasz o to, by o mnie dbać.
Był, ale na szczęście moderatorom znudziło się banowanie, a ja w multi wolę już się nie bawić ani tym bardziej trollować. I ona odniosła się do ostatniego zdania w wyjaśnieniu.